REKLAMA

Strzelcy IV Ligi

Tabela ligowa

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 WOLANIA Wola Rz. 0 0 0 0 0 0 0
2 UNIA Tarnów 0 0 0 0 0 0 0
3 LIMANOVIA Limanowa 0 0 0 0 0 0 0
4 WATRA Białka Tatrz. 0 0 0 0 0 0 0
5 POPRAD Muszyna 0 0 0 0 0 0 0
6 SANDECJA II Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 0
7 BOCHEŃSKI KS 0 0 0 0 0 0 0
8 OKOCIMSKI Brzesko 0 0 0 0 0 0 0
9 GLINIK Gorlice 0 0 0 0 0 0 0
10 LUBAŃ Maniowy 0 0 0 0 0 0 0

Sponsorzy

Prasówka

Gazeta Krakowska  31.01.2020
Autor: Piotr Pietras
 
Tomasz Libera znowu w Wolanii
 
  Wicelider grupy wschodniej IV ligi małopolskiej, zespół Wolanii Wola Rzędzińska zaczął przygotowania do rundy wiosennej. Beniaminek ma już za sobą pierwszy mecz kontrolny, w którym pokonał lidera tarnowskiej okręgówki Metal Tarnów.
    Wiele wskazuje na to, że podopieczni trenera Tomasza Juszczyka do rundy wiosennej przystąpią w niemal identycznym składzie jak jesienią. Pod znakiem zapytania stały dalsze występy Konrada Barwacza. Ostatecznie jednak pomocnik zadeklarował, że do końca sezonu będzie bronił barw klubu z Woli Rzędzińskiej. Powoli do pełni zdrowia wraca obrońca Marcin Tubek, który w ostatnim meczu rundy jesiennej  w Gorlicach doznał poważnego urazu stawu skokowego.  "Jeszcze w listopadzie Marcin przeszedł operację i po długiej rehabilitacji zaczyna treningi z drużyną. Wierzę, że z tygodnia na tydzień będzie coraz mocniejszy i przed inauguracją rundy wiosennej będzie gotowy do gry. " - stwierdza szkoleniowiec Wolanii.

   Zespół ma za sobą pierwszy tej zimy mecz kontrolny, w którym pokonał 3:1  lidera tarnowskiej klasy okręgowej Metal Tarnów. W zespole Wolanii wystąpiło m.in. czterech juniorów, którzy zostali włączeni do szerokiej kadry IV-ligowca. "Nie był to dla nas łatwy mecz, przystąpiliśmy do niego bowiem po dwóch tygodniach ciężkiej pracy. Zmierzyliśmy się z mocnym rywalem, który zagrał bardzo dobrze pod względem taktycznym. Mimo wszystko jestem zadowolony z postawy naszej drużyny." - stwierdził Juszczyk.
  Zespół Wolanii od początku przygotowań do rundy wiosennej trenuje na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Woli Rzędzińskiej. W poniedziałki w tarnowskiej dzielnicy Mościce zawodnicy mają natomiast zajęcia fitness, prowadzone przez wykwalifikowane specjalistki tej dyscypliny sportu.
   Od 1 lutego powiększy się sztab szkoleniowy Wolanii. Nowym trenerem bramkarzy zostanie doskonale znany wychowanek Dunajca Zakliczyn, Tomasz Libera, który był zawodnikiem klubu z Woli Rzędzińskiej. Występował także w zespołach Glinika Gorlice, Unii Tarnów, Popradu Muszyna, Okocimskiego Brzesko i Stali Mielec oraz za granicą w cypryjskim PAEE Kerynias i niemieckim SV Donaustauf, obecnie jest natomiast bramkarzem III-ligowej Wisłoki Dębica. 
 
Foto: Henryk Świerczek, PodkarpacieLIVE
 
-------------------------------------------------------------------------------- 
 
 
Gazeta Krakowska  27.12.2019
Autor: Piotr Pietras
 
Nowy obiekt zmienił Wolanię
 

   Zespół Wolanii Wola Rzędzińska był prawdziwą rewelacją rundy jesiennej w rozgrywkach grupy wschodniej  IV ligi małopolskiej. Drużyna po  pierwszej części sezonu zajmuje w tabeli 2 miejsce tracąc do prowadzącej Unii Tarnów cztery punkty. Znakomita postawa Wolanii jest tym bardziej godna podkreślenia, że zespół to beniaminek rozgrywek, natomiast głównym celem, jaki kierownictwo klubu postawiło przed drużyna na obecny sezon jest utrzymanie się w IV lidze.
   Początek rozgrywek nie zapowiadał tak dobrego dla Wolanii zakończenia jesiennej części sezonu. Po szóstej kolejce ekipa z Woli Rzędzińskiej miała na koncie zaledwie 4 punkty. Po przegranym (2:5) meczu wyjazdowym z Tarnovią mocno zagrożona była nawet pozycja trenera Tomasz Juszczyka. Ostatecznie zarząd klubu postanowił dać jeszcze szansę szkoleniowcowi, którą zarówno trener, jak i prowadzony przez niego zespół w pełni wykorzystał. W kolejnych dziesięciu spotkaniach Wolania odniosła bowiem aż dziewięć zwycięstw i jeden mecz zremisowała.
 

  "Trudno mi jednoznacznie wskazać powody słabszych występów na początku sezonu" - mówi trener Juszczyk. "Nasze porażki wynikały głównie z błędów indywidualnych zawodników, na boisku brakowała nam też szczęścia i w efekcie po szóstej kolejce zajmowaliśmy miejsce w dolnych rejonach tabeli. W kolejnych meczach nie przeprowadzałem żadnych zmian w systemie gry, byłem jednak cierpliwy, wiedziałem bowiem, że musimy kiedyś zaskoczyć".
  Przełomowym okazał się mecz przed własną publicznością z ekipą GKS-u Drwinia. Zespół z Woli Rzędzińskiej wygrał 5:1. Do końca jesiennej części sezonu Wolania nie zaznała już goryczy porażki, a jedyne punkty straciła po remisie (1:1) z Watrą Białka Tatrzańska.
 

  "Żartujemy teraz z Henrykiem Świerczkiem, który jest kierownikiem nowego, pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią w Woli Rzędzińskiej, że od momentu, gdy zaczęliśmy trenować na administrowanym przez niego obiekcie, zespół zaczął wygrywać. Prawda jest taka, że od początku września, przed meczem z GKS-em Drwinia rozpoczęliśmy zajęcia na wspomnianym obiekcie" - przyznaje Juszczyk.
  Zespół Wolanii przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie 9 stycznia. W przerwie zimowej nie zanosi się na żadne zmiany w kadrze. Do zajęć z pierwszą drużyna ma dołączyć jedynie 16-letni bramkarz Fili Duda. Nowością w drugiej części sezonu w sztabie szkoleniowym Wolanii ma być stanowisko trenera bramkarzy (na razie nie zostało jeszcze obsadzone). Fakt ten znacznie ułatwi pracę Juszczykowi. Zajęcia zimowe będą głównie na wspomnianym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Tam też zawodnicy rozegrają nie mal wszystkie spotkania kontrolne.
 
FOTO: Henryk Świerczek
 
-------------------------------------------------------------------------------- 
 
Dziennik Polski 19.07.2019
Autor: Paulina Szymczewska
Wywiad z Andrzejem Prendota - prezesem LKS Wolania Wola Rzędzińska
 

Z piłka za pan brat od najmłodszych lat, czyli wychowanie przez sport.


Ilu młodych ludzi trenuje obecnie w LKS "Wolania"?
   Około 120, w wieku od 6 do 18 lat. Nasz klub, powstały 71 lat temu, to klub środowiskowy, stworzony właśnie po to, by organizować dzieciom czas wolny. Idea, która nam przyświeca, to wychowanie przez sport. Nie pobieramy także żadnych opłat. Dodam, że w ostatnich latach da się zauważyć, iż rośnie zainteresowanie sportem. Rodzice mocno się angażują, w naszym klubie panuje rodzinna atmosfera.
 Uczycie dzieci, jak mają trenować, by wejść do ekstraklasy?
  My - jako klub - jesteśmy początkiem tej drogi. Wiadomo, że nie każdy będzie Messim czy Lewandowskim, ale każdy ma prawo mieć marzenia i my te marzenia pomagamy dzieciom spełnić. mamy za zadanie wyławiać młode talenty i to właśnie robimy. Oczywiście nikogo nie odrzucamy, nie robimy selekcji. Trenować może u nas każdy, bo to przecież chodzi o aktywność, o zarażanie dzieci bakcylem sportu i nauczenie ich zdrowego stylu życia. Jest to dziś szczególnie istotne, gdyż widać wyraźnie, że następuje degradacja wychowania fizycznego. Kiedyś dzieciaki w wolnym czasie biegały po podwórku, a dziś ślęczą przy komputerach i smartfonach. My staramy się to zmienić.
 

Jak wygląda szkolenie w Państwa klubie?
  Oczywiście najpierw ogłaszamy nabór. Zwykle odbywa się to w wakacje i wtedy tez przyjmujemy najwięcej dzieci. I tu od razu trzeba podkreślić, że wymogiem jest przeprowadzenie badań przez lekarza sportowego. Musimy bowiem mieć pewność, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, by dziecko mogło zacząć trenować. Następnie świeżo przyjęci zapoznają się z trenerem i rozpoczynają zabawy z piłką. W najmłodszych grupach wiekowych właśnie tak to wygląda: maluchy po prostu się bawią. Nikt ich do niczego nie zmusza, nie wtłacza w ramy wyczynowego treningu. I podczas tej zabawy pod okiem trenera dzieci oswajają się z piłką, poznają sienie nawzajem i uczą współpracy w grupie, po przecież piłka nożna to sport drużynowy.
 

   W pierwszej fazie szkolenia kładziemy szczególny nacisk na ogólny rozwój - żeby dziecko umiało dobrze biegać, rozwinęło właściwą koordynację ruchową itp. Zabawa z piłką rodzi technikę, a trener uważnie obserwuje dzieci i na tej postawie wybiera się potem pozycje na boisku dla poszczególnych zawodników. Ta zabawa z piłką z czasem przeradza się w bardziej usystematyzowaną grę. Młodzi piłkarze uczą się rywalizacji, rozgrywane są mecze. Jako, że nasz klub jest członkiem PZPN, uczestniczymy w różnego typu zawodach. Nasi podopieczni biorą udział m.in. w ligach regionalnych. To już jest dla nich wyższy poziom rywalizacji i pierwszy stopień na drodze do kariery.
 

No właśnie. Jak dalej układają się szczeble do kariery, zanim jakiś klub zawodowy wyłoni perełkę ?
   Po przejściu stosownego szkolenia junior staje się seniorem. Gdy zawodnik się wyróżnia, gdy dobrze rokuje, to przedstawiciele innych klubów i inni trenerzy - widząc go podczas gry - mogą mu zaproponować współprace. Jeśli chłopak jest dobry, to idzie np. do szkółki piłkarskiej do Krakowa i tam dalej się rozwija sportowo.

 Jaką osobowość, jakie cechy powinien mieć dobry trener ?
   Mamy wykształconych trenerów, przygotowanych do pracy z najmłodszymi. Dobry trener musi nie tylko być osobą, który wychwyci predyspozycje młodych zawodników i odpowiednio je ukierunkują, ale przede wszystkim musi mieć podejście do dzieci. Musi umieć się z nimi bawić - żeby nie zrazić ich do siebie, lecz zjednać. Maluchy muszą go polubić. I u nas tak jest. Warto przy tym podkreślić, że to jest również zasługa rodziców. Przychodzą na treningi, obserwują, dopingują i dzięki temu jest świetna atmosfera. 
 

Warto też dodać, że LKS "Wolania" może się pochwalić świetną bazą sportową.
   Tak. Kiedyś to baza była dobra, ale teraz na Woli Rzędzińskiej został wybudowany za 5,5 mln zł nowy stadion z prawdziwego zdarzenia - ze sztuczną murawą, oświetleniem, nowymi budynkami klubowymi, dwiema trybunami itp. Nasza baza znacznie się poprawiła i można ją już określić jako świetna. Nawet w pobliskim Tarnowie nie ma takiego stadionu. A wszystko dzięki temu, że pozyskaliśmy środki unijne.  Duże podziękowania za wsparcie należą się tu samorządowi wiejskiej gminy Tarnów, radnym i wójtowi Grzegorzowi Koziołowi, a także pani Annie Pieczarce z Zarządu Województwa Małopolskiego. Dziękuje również kolegom z zarządu klubu oraz naszym sponsorom - zwłaszcza gminie Tarnów i firmie Leier Polska SA. Zapraszam do naszego klubu i do trenowania z nami piłki nożnej.
 

 
Zdjęcia: własne
Zdjęcia boiska: H.Świerczek
------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Transfery

TRANSFERY

                                      JESIEŃ 2016                                      

PRZYBYLI:

CIOCHOŃ Roman (trener Sokół Borzęcin Górny), CHUDYBA Damian (Sokół Borzęcin Górny), SOŁTYS Bartosz (Victoria Koszyce Małe), BAŃDUR Łukasz (Victoria Koszyce Małe), MAJERCZYK Krzysztof (Victoria Koszyce Małe), CZYŻ Adrian (Polan Żabno), CZARNIK Dawid (powrót po kontuzji), BORUCH Piotr (Tarnovia Tarnów), SZCZERBA Marcin (Bruk-Bet Termalica II Nieciecza), BORUCH Michał (juniorzy), CZARNIK Kamil (juniorzy), KOZIOŁ Krystian (juniorzy), MRÓZ Patryk (juniorzy), STARZYK Bartłomiej (juniorzy), MINORCZYK Dominik (juniorzy), JURCZYK Kamil (juniorzy) 

UBYLI:

BROŻEK Piotr (trener Polan Żabno), WILK Kamil (Tarnovia Tarnów), CABAŁA Dominik (Tarnovia Tarnów), MĄCIOR Wojciech (Tarnovia Tarnów, Rzemieślnik Pilzno), LUBERA Damian (Unia Tarnów), ŚLĘZAK Adrian (Rzemieślnik Pilzno), NALEPKA Tomasz (Igloopol Dębica), SZATKO Patryk (Karpaty Krosno), BORUCH Michał (Tarnovia Tarnów), CHOCHOŁOWICZ Kamil (Stal Stalowa Wola)

 

* pogrubionym drukiem - pewny transfer

Sklepik klubowy

 

 

PROPORCZYKI

* Rozmiar: 26,5x36cm  Cena: 30zł/szt

* Rozmiar: 14x20cm  Cena: 15zł/szt

 

SZALE


* Cena: 25zł/szt

 

 

Kontakt: Łukasz Zając 792 102 301

 

Wspierają nas

 

 

 

 

Historia: Kadry Wolanii

------------------------------------------------------------------------

 

 WOLANIA Jesień 2019 (20 zawodników)

Trener: Juszczyk Tomasz
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Arkadiusz Michałek
Obrońcy: Konrad Fryś, Piotr Szosta, Marcin Tubek, Patryk Mróz, Szymon Baradziej, Patryk Malinowski
Pomocnicy: Dominik Minorczyk, Jakub Tadel, Dominik Adamowski, Konrad Barwacz, Mateusz Michoń, Karol Janiec, Bartłomiej Starzyk, Artur Hebda, Szczepan Baran, Piotr Kiełbasa 
Napastnicy: Artur Nowak, Jakub Płaczek

Przybyli: Arkadiusz Michałek (Orzeł Dębno), Artur Hebda (wolny zawodnik), Szczepan Baran (Tuchovia Tuchów), Jakub Płaczek (Zorza Zaczarnie), Szymon Baradziej (wolny zawodnik)  
Ubyli: Kacper Ziółkowski (studia), Adrian Chłoń (Termalica II Nieciecza), Wojciech Szkotak (Termalica II Nieciecza), Paweł Kiełbasa (LUKS Skrzyszów), Zając Mateusz (Zorza Zaczarnie) 

------------------------------------------------------------------------

 WOLANIA Wiosna 2019 (22 zawodników)

Trener: Juszczyk Tomasz
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Kacper Ziółkowski
Obrońcy: Szosta Piotr, Adamowski Dominik, Mróz Patryk, Fryś Konrad, Niewola Mateusz, Tubek Marcin, Malinowski Patryk
Pomocnicy: Szkotak Wojciech, Chłoń Adrian, Minorczyk Dominik, Janiec Karol, Barwacz Konrad, Kiełbasa Piotr, Tadel Jakub, Starzyk Bartłomiej, Zając Mateusz, Zając Dawid 
Napastnicy: Nowak Artur, Michoń, Mateusz, Kiełbasa Paweł

Przybyli: Fryś Konrad (Rzemieślnik Pilzno), Tadel Jakub (powrót z zagranicy), Zając Mateusz (juniorzy), Zając Dawid (juniorzy)  
Ubyli: Baruch Michał (Tarnovia Tarnów), Makowski Konrad (???), 

------------------------------------------------------------------------

 WOLANIA Jesień 2018 (20 zawodników)

Trener: Juszczyk Tomasz
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Kacper Ziółkowski
Obrońcy: Szosta Piotr, Adamowski Dominik, Mróz Patryk, Baruch Michał, Niewola Mateusz, Tubek Marcin, Gębala Michał
Pomocnicy: Szkotak Wojciech, Chłoń Adrian, Minorczyk Dominik, Janiec Karol, Barwacz Konrad, Kiełbasa Piotr, Starzyk Bartłomiej
Napastnicy: Nowak Artur, Makowski Konrad, Michoń Mateusz, Kiełbasa Paweł

Przybyli: Baruch Michał (Polan Żabno), Niewola Mateusz (KS US Śmigno), Barwacz Konrad (KS US Śmigno), Makowski Konrad (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Tubek Marcin (Wisłoka Dębica), Kiełbasa Paweł (wychowanek), Kiełbasa Piotr (junior), Gębala Michał (junior)
Ubyli: Cabała Dominik (Wisłoka Dębica), Szczerba Marcin (TS Węgrzyce), Chudyba Damian (Metal Tarnów), Adamski Szymon (Unia Tarnów), Baradziej Szymon (rezygnacja z gry), Oszust Oskar (Unia Tarnów), Michoń Mateusz (szuka klubu/Tarnovia Tarnów), Drozdowicz Piotr (Unia Tarnów) 

------------------------------------------------------------------------

 WOLANIA Wiosna 2018 (19 zawodników)

 

Trener: Roman Ciochoń (do 12 maja 2018), Mirosław Kozioł i Tomasz Juszczyk (od 13 maja 2018)
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Kacper Ziółkowski 
Obrońcy: Dominik Cabała, Piotr Szosta, Dominik Adamowski, Patryk Mróz, Szymon Baradziej, Oskar Oszust
Pomocnicy: Adrian Chłoń, Mateusz Michoń, Wojciech Szkotak, Szymon Adamski, Marcin Szczerba, Dominik Minorczyk, Damian Chudyba, Karol Janiec
Napastnicy: Artur Nowak, Piotr Drozdowicz, Paweł Kiełbasa 

Przybyli:  Oskar Oszust (Unia Tarnów), Adrian Chłoń (Rzemieślnik Pilzno) Paweł Kiełbasa (wychowanek)) 
Ubyli: : Patryk Chudoba (Polan Żabno), Jakub Tadel (wyjazd zza granice), Bartłomiej Starzyk (nie wznowił treningów) 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 WOLANIA Jesień 2017 (22 zawodników)

 

Trener: Roman Ciochoń
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Kacper Ziółkowski 
Obrońcy: Dominik Cabała, Piotr Szosta, Dominik Adamowski, Patryk Mróz, Szymon Baradziej, Patryk Chudoba
Pomocnicy: Jakub Tadel, Mateusz Michoń, Wojciech Szkotak, Szymon Adamski, Marcin Szczerba, Dominik Minorczyk, Damian Chudyba, Karol Janiec, Bartłomiej Starzyk, Patryk Malinowski
Napastnicy: Artur Nowak, Piotr Drozdowicz, Maksymilian Starzyk, Kacper Szot 

Przybyli:  Piotr Drozdowicz (Unia Tarnów), Szymon Baradziej (Unia Tarnów), Kacper Ziółkowski (Jadowniczanka Jadowniki), Partyk Chudoba (Unia Tarnów), Szymon Adamski (Rzemieślnik Pilzno), Bartłomiej Starzyk (powrót z wypożyczenia z Tarnovii Tarnów), Patryk Malinowski (wychowanek), Maksymilian Starzyk (wychowanek), Kacper Szot (wychowanek) 
Ubyli: Adrian Chłoń (Rzemieślnik Pilzno), Wojciech Mącior (Polan Żabno), Michał Baruch (Polan Żabno), Mateusz Sołtyk (LKS Ładna), Mateusz Jurczyk (LUKS Skrzyszów), Konrad Woloszyn (powrót z wypożyczenia do Wisły Szczucin) 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 WOLANIA Wiosna 2017 (19 zawodników)

Trener: Roman Ciochoń
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Mateusz Sołtyk. 
Obrońcy: Dominik Cabała, Michał Baruch, Wojciech Szkotak, Piotr Szosta, Dominik Adamowski, Patryk Mróz, Marcin Szczerba, Mateusz Jurczyk
Pomocnicy: Jakub Tadel, Mateusz Michoń, Wojciech Mącior, Dominik Minorczyk, Damian Chudyba, Karol Janiec, Adrian Chłoń,
Napastnicy: Artur Nowak, Konrad Wołoszyn,

Przybyli: Artur Nowak (Unia Tarnów), Adrian Chłoń (Unia Tarnów), Konrad Wołoszyn (Wisła Szczucin), Karol Janiec (juniorzy), M.Sołtyk (LKS Ładna), W.Stańczyk (Unia Tarnów), Mateusz Jurczyk (Victoria Koszyce Małe) 
Ubyli: Patryk Szatko (wyjazd za granice), Bartosz Sołtys (nie wznowił treningów), Piotr Boruch (???) 

----------------------------------------------------------------------------------

WOLANIA JESIEŃ 2016 (23 zawodników)

Trener: Roman Ciochoń
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Michał Boruch, Mateusz Sołtyk, Adrian Zachara, Bartłomiej Stec
Obrońcy: Dominik Cabała, Michał Baruch, Wojciech Szkotak, Piotr Szosta, Bartosz Sołtys, Patryk Mróz, Mateusz Gucwa
Pomocnicy: Jakub Tadel, Patryk Szatko, Wojciech Mącior, Dominik Adamowski, Dominik Minorczyk, Damian Chudyba, Marcin Szczerba, Wojciech Stańczyk, Bartłomiej Czwakiel
Napastnicy: Piotr Boruch, Mateusz Michoń, Kacper Szot

Przybyli: B.Sołtys (Victoria Koszyce Małe), P.Mróz (wychowanek), D.Chudyba (Sokół Borzęcin Górny), M.Szczerba (BrukBet Termalica II Nieciecza), P.Boruch (Tarnovia Tarnów), M.Michoń (SMS Kraków), M.Sołtyk (LKS Ładna), W.Stańczyk (Unia Tarnów), A.Zachara (junior), K.Szot (junior),  B.Czwakiel (junior), B.Stec (junior) 
Ubyli: K.Zapała (Tuchovia Tuchów), K.Chochołowicz (Stal Stalowa Wola), M.Kubis (kontuzja), T.Nalepka (Igloopol Dębica), K.Jaworski (kontuzja), A.Ślęzak (Rzemieślnik Pilzno), K.Wilk (Tarnovia Tarnów), B.Starzyk (Tarnovia Tarnów), D.Lubera (Unia Tarnów), K.Wołoszyn (Wisła Szczucin), M.Furmański (Metal Tarnów), K.Damian (Tuchovia Tuchów), K.Jurczyk (Victoria Koszyce Małe), K.Kozioł (KS US Śmigno), K.Kużdżał (LUKS Skrzyszów), K.Czarnik (???), D.Siemiński (nie wznowił treningów) 

--------------------------------------------------------------------------

WOLANIA WIOSNA 2016 (22 zawodników)

 

Trener: Piotr Brożek
Asystent Trenera: Tomasz Juszczyk
Kierownik Drużyny: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Kacper Zapała, Kamil Chochołowicz, Michał Boruch
Obrońcy: Dominik Cabała, Michał Baruch, Michał Kubis, Tomasz Nalepka, Piotr Szosta, Tomasz Juszczyk, Wojciech Szkotak, Patryk Mróz
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Konrad Jaworski, Wojciech Mącior, Dominik Minorczyk, Bartłomiej Starzyk, Patryk Szatko, Adrian Ślęzak, Jakub Tadel, Kamil Wilk
Napastnicy: Damian Lubera, Konrad Wołoszyn

Przybyli: Adrian Ślęzak (Stal Mielec), Michał Baruch (KS US Śmigno), Kacper Zapała (Błękitni Raciąż), Konrad Wołoszyn (Wisła Szczucin),  Tomasz Juszczyk (Temida Złota)
Odeszli: Mateusz Różak (nie wznowił treningów), Maksymilian Maik (Wisłok Wiśniowa), Tomasz Barycza (Rzemieślnik Pilzno), Łukasz Mikrut (kontuzja), Marcin Furmański (wyjazd za granice)

WOLANIA JESIEŃ 2015 (22 zawodników)

Trener: Bartosz Zołotar
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Łukasz Mikrut, Kamil Chochołowicz, Michał Boruch
Obrońcy: Dominik Cabała, Marcin Furmański, Piotr Szosta, Michał Kubis, Tomasz Nalepka
Pomocnicy: Kamil Wilk, Patryk Szatko, Wojciech Mącior, Dominik Adamowski, Jakub Tadel, Tomasz Barycza, Wojciech Szkotak, Michał Minorczyk, Bartłomiej Starzyk, Mateusz Różak,
Napastnicy: Konrad Jaworski, Dominik Lubera, Maksymilian Maik

Przybyli: Kamil Chochołowicz (Tuchovia Tuchów), Michał Boruch (Tarnovia Tarnów), Tomasz Nalepka (Igloopol Dębica), Mateusz Różak(Resovia Rzeszów) Maksymilian Maik(Zryw Dzikowiec), Bartłomiej Starzyk (wychowanek)
Ubyli: Marcin Szczerba(Termalica II Nieciecza), Mateusz Sołtyk (wyjazd za granice), Łukasz Bartkowski (Unia Tarnów), Artur Biały (Unia Tarnów), Łukasz Wilk (Tarnovia Tarnów), Mateusz Ciochoń (LKS Ładna), Krzysztof Majerczyk (Victoria Koszyce Małe), Dawid Nytko (???)

-------------------------------------------------------------------------

WOLANIA WIOSNA 2015 (24 zawodników)


TRENER: Grzegorz Tyl, Bartosz Zołotar (od 5 maja 2015)
KIEROWNIK: Czarnik Arkadiusz

Bramkarze: Łukasz Mikrut, Mateusz Sołtyk
Obrońcy: Bartkowski Łukasz, Furmański Marcin, Krupa Dawid, Cabała Dominik, Szczerba Marcin, Szosta Piotr, Kubis Michał, Ciochoń Mateusz, Majerczyk Krzysztof, Nytko Dawid,
Pomocnicy: Adamowski Dominik, Tadel Jakub, Szatko Partyk, Szkotak Wojciech, Wilk Kamil, Wilk Łukasz, Barycza Tomasz, Mącior Wojciech, Lubera Damian
Napastnicy: Biały Artur, Jaworski Konrad, Jurczyk Kamil

Przybyli: Kubis Michał (Tarnovia Tarnów), Barycza Tomasz (Wisłoka Dębica), Mącior Wojciech (Stal Mielec), Lubera Damian (Hutnik Nowa Huta), Jaworski Konrad (Stal Mielec)
Ubyli: Jasiak Grzegorz (Iskra Olesno), Ślęzak Adrian (Stal Mielec), Bachula Kamil (Victoria Koszyce Małe), Tarczoń Piotr (Gdovia Gdów), Bańdur Łukasz (Tarnovia Tarnów)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOLANIA JESIEŃ 2014 (24 zawodników)


TRENER: Grzegorz Tyl
KIEROWNIK: Czarnik Arkadiusz

BRAMKARZE: Mikrut Łukasz, Sołtyk Mateusz
OBROŃCY: Bachula Kamil, Bańdur Łukasz, Bartkowski Łukasz,  Ciochoń Mateusz, Furmański Marcin, Krupa Dawid, Majerczyk Krzystof, Szczerba Marcin, Szosta Piotr
POMOCNICY: Adamowski Dominik, Bezkosty Patryk, Jasiak Grzegorz, Ślęzak Adrian, Szatko Patryk, Szkotak Wojciech, Tadel Jakub, Tarczoń Piotr, Wilk Kamil, Wilk Łukasz
NAPASTNICY: Biały Artur, Cabała Dominik, Jurczyk Kamil

Przybyli: Bachula Kamil, Ślęzak Adrian (obaj Unia Tarnów), Szkotak Wojciech (BKS Bochnia), Szatko Patryk (Nowa Jastrząbka), Majerczyk Krzysztof, Ciochoń Mateusz (wychowankowie)
Ubyli: Baruch Michał, Bielak Daniel (obaj Nowa Jastrząbka), Dawid Majka (nie wznowił treningu) Marcin Barwacz (Tuchovia Tuchów), Konrad Barwacz (Olimpia Wojnicz), Jurczyk Mateusz (Victoria Koszyce Małe)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wolania Wiosna 2014 (24 zawodników)

Trener: Grzegorz Tyl
Kierownik: Arkadiusz Czarnik

Bramkarze: Łukasz Mikrut, Mateusz Sołtyk
Obrońcy: Łukasz Bartkowski, Dawid Krupa, Michał Baruch, Marcin Furmański, Piotr Szosta, Łukasz Bańdur, Dawid Majka, Marcin Szczerba,
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Marcin Barwacz, Konrad Barwacz, Daniel Bielak, Mateusz Jurczyk, Marcin Kucharzyk, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń, Łukasz Wilk
Napastnicy: Artur Biały, Patryk Bezkosty, Dominik Cabała, Grzegorz Jasiak, Kamil Wilk

Przybyli: Artur Biały (Victoria Koszyce Małe), Daniel Bielak (Tuchovia Tuchów), Marcin Kucharzyk (powrót z zagranicy)
Ubyli: Dawid Czarnik (kontuzja)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2013 (22 zawodników)

Trener: Grzegorz Tyl

Kierownik: Arkadiusz Czarnik
Bramkarz: Łukasz Mikrut, Mateusz Sołtyk
Obrońcy: Dawid Krupa, Dawid Majka, Łukasz Bańdur, Michał Baruch, Łukasz Bartkowski, Łukasz Wilk, Marcin Furmański, Piotr Szosta
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Jakub Tadel, Mateusz Jurczyk, Kamil Wilk, Marcin Szczerba, Konrad Barwacz, Marcin Barwacz, Dawid Czarnik,
Napastnicy: Grzegorz Jasiak, Piotr Tarczoń, Dominik Cabała, Patryk Bezkosty
 
Przybyli: Marcin Furmański, Kamil Wilk, Marcin Szczerba (wszyscy Unia Tarnów), Marcin Barwacz (Tuchovia Tuchów), Dawid Majka, Piotr Szosta, Mateusz Jurczyk, Łukasz Bańdur, Patryk Bezkosty(wychowankowie)
Ubyli: Bartłomiej Gleń (nie wznowił treningów), Mateusz Trędota (studia), Dariusz Barwacz (Olimpia Wojnicz), Piotr Brożek (LKS Zgłobice), Marcin Kucharzyk (kontuzja), Dawid Sikorski (Tuchovia Tuchów)

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2013 (22 zawodników)


Trenerzy: Marisz Lasota, Grzegorz Tyl (od 26 kwietnia)
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Mateusz Sołtyk
Obrońcy: Bartłomiej Gleń, Dawid Krupa, Dawid Majka, Krystian Ciężadło, Mateusz Trędota, Michał Baruch, Łukasz Bartkowski, Łukasz Wilk
Pomocnicy i Napastnicy: Dariusz Barwacz, Dawid Sikorski, Dominik Adamowski, Jakub Tadel, Marcin Kucharzyk, Dominik Cabała, Mateusz Jurczyk, Patryk Bezkosty, Piotr Brożek, Dawid Czarnik, Konrad Barwacz, Piotr Tarczoń


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień  2012 (22 zawodników)


Trener: Mariusz Lasota
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Mateusz Sołtyk, Robert Starzec
Obrońcy: Bartłomiej Gleń, Dominki Kaim, Dawid Majka, Krystian Ciężadło, Mateusz Trędota, Daniel Bartkowski, Łukasz Bartkowski, Łukasz Wilk
Pomocnicy i Napastnicy: Dariusz Barwacz, Dawid Sikorski, Dominik Adamowski, Marcin Kucharzyk, Dominik Cabała, Mateusz Jurczyk, Patryk Bezkosty, Piotr Brożek, Dawid Czarnik, Konrad Barwacz, Piotr Tarczoń


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna  2012 (21 zawodników)


Trener: Mariusz Lasota
Bramkarze: Dominik Barnaś, Łukasz Mikrut.
Obrońcy: Daniel Bartkowski, Łukasz Bartkowski, Krystian Ciężadło , Marcin Gąsior, Bartłomiej Gleń, Dominik Kaim, Dawid Majka, Mateusz Trędota,
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Dariusz Barwacz, Piotr Brożek, Damian Chudyba, Bartłomiej Krużel, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń.
Napastnicy: Konrad Barwacz, Dawid Czarnik, Grzegorz Jasiak, Marcin Kucharzyk.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień  2011 (25 zawodników)


Trener: Mariusz Lasota
Bramkarze: Dominik Barnaś, Mikołaj Krakowski, Łukasz Mikrut.
Obrońcy: Daniel Bartkowski, Łukasz Bartkowski, Krystian Ciężadło,  Bartłomiej Gleń, Dominik Kaim, Dawid Majka, Mateusz Trędota, Sławomir Tułacz
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Dariusz Barwacz, Piotr Brożek, Mateusz Brzuchacz, Damian Chudyba, Łukasz Drąg, Mateusz Groński, Bartłomiej Krużel, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń
Napastnicy: Konrad Barwacz, Dawid Czarnik, Grzegorz Jasiak, Marcin Kucharzyk


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna  2011 (23 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze:  Łukasz Mikrut, Robert Starzec, Łukasz Tybor
Obrońcy: Daniel Bartkowski, Marcin Gąsior, Bartłomiej Gleń, Mateusz Groński, Dominik Kaim, Tomasz Malec, Wojciech Roik, Jakub Tadel, Mateusz Trędota.
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Łukasz Bartkowski, Piotr Brożek, Mateusz Brzuchacz, Łukasz Drąg, Paweł Konieczny, Bartosz Sołtys
Napastnicy: Dawid Czarnik, Grzegorz Jasiak, Marcin Kucharzyk, Piotr Tarczoń.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2010  (20 zawodników)


Trener: Jacek Ćwik, Roman Ciochoń ( od 10 wrzesień)
Bramkarze: Tomasz Libera, Łukasz Mikrut, Łukasz Tybor
Obrońcy: Marcin Gąsior, Bartłomiej Gleń, Mateusz Groński, Dominik Kaim, Tomasz Malec, Wojciech Roik, Jakub Tadel, Mateusz Trędota.
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Łukasz Bartkowski, Piotr Brożek, Paweł Konieczny, Ignacy Ligara, Bartosz Sołtys.
Napastnicy: Dawid Czarnik, Grzegorz Jasiak, Marcin Kucharzyk, Piotr Tarczoń


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2010  (22 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Marcin Budzyński, Łukasz Mikrut
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Goliński, Mateusz Groński, Dominik Kaim, Tomasz Malec, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń.
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Dawid Czarnik, Łukasz Drąg, Paweł Konieczny, Mirosław Kozioł, Adam Płuciennik, Wojciech Roik, Bartosz Sołtys, Jakub Wielgus.
Napastnicy: Piotr Brożek, Marcin Gąsior, Grzegorz Jasiak, Michał Półkoszek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2009  (22 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Marcin Budzyński, Łukasz Mikrut.
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Goliński, Mateusz Groński, Dominik Kaim, Tomasz Malec, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń.
Pomocnicy: Dominik Adamowski, Dawid Czarnik, Łukasz Drąg, Paweł Konieczny, Mirosław Kozioł, Adam Płuciennik, Wojciech Roik, Bartosz Sołtys, Jakub Wielgus.
Napastnicy: Piotr Brożek, Marcin Gąsior, Grzegorz Jasiak, Paweł Kukuś


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2009  (26 zawodników)

Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Marcin Budzyński, Arkadiusz Czarnik, Łukasz Mikrut.
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Goliński, Bartłomiej Groński, Tomasz Juszczyk, Dominik Kaim, Tomasz Malec, Jakub Półkoszek, Dominik Świątek, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń
Pomocnicy: Maciej Bryg, Dawid Czarnik, Łukasz Drąg, Mirosław Kozioł, Piotr Kwarciński, Adam Płuciennik, Wojciech Roik, Bartosz Sołtys,
Napastnicy: Piotr Brożek, Marcin Gąsior, Grzegorz Jasiak, Paweł Kukuś, Michał Półkoszek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2008  (25 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Marcin Budzyński, Arkadiusz Czarnik, Łukasz Mikrut.
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Bartłomiej Groński, Tomasz Juszczyk, Dominik Kaim, Tomasz Malec, Jakub Półkoszek, Dominik Świątek, Jakub Tadel, Piotr Tarczoń, Łukasz Zając.
Pomocnicy: Maciej Bryg, Dawid Czarnik, Łukasz Drąg, Mirosław Kozioł, Piotr Kwarciński, Wojciech Roik, Bartosz Sołtys, Tomasz Szalecki.
Napastnicy: Piotr Brożek, Marcin Gąsior, Grzegorz Jasiak, Michał Półkoszek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2008  (21 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Arkadiusz Czarnik.
Obrońcy:  Waldemar Chudzikiewicz, Tomasz Juszczyk, Dominik Kaim, Wojciech Roik, Dominik Świątek, Daniel Wicher, Mariusz Zych, Łukasz Zając, Jakub Tadel
Pomocnicy i napastnicy: Piotr Brożek, Maciej Bryg, Łukasz Drąg, Piotr Kwaraciński, Grzegorz Jasiak, Mirosław Kozioł, Michał Półkoszek, Tomasz Szalecki, Dawid Czarnik, Mateusz Korman.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2007  (19 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Robert Starzec,
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Tomasz Juszczyk, Dominik Kaim, Łukasz Lesiak, Wojciech Roik, Dominik Świątek, Daniel Wicher, Mariusz Zych, Łukasz Zając,
Pomocnicy i napastnicy: Piotr Brożek, Maciej Bryg, Łukasz Drąg, Piotr Kwaraciński, Grzegorz Jasiak, Mirosław Kozioł, Michał Półkoszek, Tomasz Szalecki,


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2007  (23 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Robert Starzec.
Obrońcy: Paweł Brożek, Waldemar Chudzikiewicz, Dominik Kaim, Dominik Świątek, Daniel Wicher, Łukasz Zając, Mariusz Zych, Tomasz Juszczyk
Pomocnicy: Dawid Bajek, Łukasz Drąg, Dawid Gala, Mirosław Kozioł, Filip Król, Łukasz Lesiak, Wojciech Roik, Tomasz Szalecki, Rafał Kozieł
Napastnicy: Marcin Gąsior, Grzegorz Jasiak, Paweł Kukuś, Michał Półkoszek


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2006  (23 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Robert Starzec.
Obrońcy: Paweł Brożek, Waldemar Chudzikiewicz, Dominik Kaim, Janusz Paw, Dominik Świątek, Daniel Wicher, Łukasz Zając, Mariusz Zych,
Pomocnicy: Dawid Bajek, Łukasz Drąg, Dawid Gala, Mirosław Kozioł, Filip Król, Łukasz Lesiak, Wojciech Roik, Tomasz Szalecki, Rafał Kozieł.
Napastnicy: Marcin Gąsior, Grzegorz Jasiak, Paweł Kukuś, Michał Półkoszek.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2006  (17 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Robert Starzec.
Obrońcy: Marcin Gąsior, Dominik Kaim, Łukasz Lesiak, Janusz Paw, Wiesław Raś, Wojciech Roik, Daniel Wicher, Mariusz Zych.
Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Drąg, Dawid Gala, Grzegorz Jasiak, Mirosław Kozioł, Paweł Kukuś, Jakub Pajor, Bogdan Saletnik.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień 2005  (20 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Łukasz Mikrut, Robert Starzec.
Obrońcy: Bogdan Brongiel, Waldemar Chudzikiewicz, Marcin Gąsior, Dominik Kaim, Wojciech Roik, Paweł Węc, Daniel Wicher, Mariusz Zych.
Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Drąg, Dawid Gala, Grzegorz Jasiak, Mirosław Kozioł, Filip Król, Paweł Kukuś, Jakub Pajor, Mateusz Prendota, Bogdan Saletnik, Dariusz Wawrzon.


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna 2005  (24 zawodników)


Trener: Roman Ciochoń
Bramkarze: Paweł Bargiel, Robert Starzec
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Dominik Kaim, Daniel Wicher, Marcin Wójtowicz, Janusz Paw, Marcin Gąsior, Adam Kamiński.
Pomocnicy i napastnicy: Dawid Bajek, Łukasz Bień, Bogdan Brongiel, Dawid Gala, Jacek Kaim, Damian Kawa, Mirosław Kozioł, Jakub Pajor, Mateusz Prendota, Wojciech Roik, Kamil Rosiński, Bogdan Saletnik, Paweł Węc, Łukasz Drąg, Filip Król


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień  2004  (23 zawodników)


Trener: Zbigniew Labok, Roman Ciochoń (od 1 października)
Bramkarze: Paweł Bargiel, Marcin Kwaśniak, Robert Starzec
Obrońcy: Waldemar Chudzikiewicz, Dominik Kaim, Bartłomiej Labok, Daniel Wicher, Marcin Wójtowicz, Janusz Paw
Pomocnicy i napastnicy: Dawid Bajek, Łukasz Bień, Bogdan Brongiel, Dawid Gala, Jacek Kaim, Damian Kawa, Mirosław Kozioł, Grzegorz Pajor, Jakub Pajor, Mateusz Prendota, Wojciech Roik, Kamil Rosiński, Bogdan Saletnik, Paweł Węc


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna  2004  (23 zawodników)


Trener: Zbigniew Labok
Bramkarze: Marcin Kwaśniak, Robert Starzec.
Obrońcy: Paweł Brożek, Dominik Kaim, Mirosław Kopeć, Bartłomiej Labok, Daniel Wicher, Damian Kawa.
Pomocnicy: Dawid Bajek, Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Gala, Maciej Januś, Mirosław Kozioł, Paweł Kukuś, Marcin Majcher, Krzysztof Marszałek, Paweł Więc, Marcin Wójtowicz, Adam Kamiński, Łukasz Wilk
Napastnicy: Łukasz Bień, Jacek Kaim, Mateusz Prendota,


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień  2003  (25 zawodników)


Trener: Zbigniew Labok
Bramkarze: Bartłomiej Chwistek, Marcin Kwaśniak, Robert Starzec.
Obrońcy: Paweł Brożek, Dominik Kaim, Mirosław Kopeć, Bartłomiej Labok, Janusz Paw, Marcin Prokop, Daniel Wicher
Pomocnicy: Dawid Bajek, Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Gala, Maciej Januś, Mirosław Kozioł, Paweł Kukuś, Marcin Majcher, Krzysztof Marszałek, Paweł Więc, Marcin Wójtowicz
Napastnicy: Łukasz Bień, Mateusz Goc, Jacek Kaim, Mateusz Prendota, Tomasz Prokop


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Wiosna  2003  (22 zawodników)


Trener: Bogusław Kwiek
Bramkarze: Bogusław Chwistek, Józef Ogorzelec
Obrońcy: Paweł Brożek, Bogumił Gancarz, Dominik Kaim, Janusz Paw, Paweł Węc, Daniel Wicher
Pomocnicy: Marcin Brożek, Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Gala, Łukasz Kuta, Grzegorz Stach, Marcin Wójtowicz, Marcin Foszcz, Mirosław Kozioł, Krzysztof Marszałek
Napastnicy: Jacek Kaim, Łukasz Kazik, Mateusz Prendota, Tomasz Prokop, Mateusz Goc


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolania Jesień  2002  (23 zawodników)


Trener: Bogusław Kwiek
Bramkarze: Bogusław Chwistek, Józef Ogorzelec
Obrońcy: Paweł Brożek, Bogumił Gancarz, Dominik Kaim, Piotr Mikołajczak, Janusz Paw,
Pomocnicy: Marcin Brożek, Waldemar Chudzikiewicz, Dawid Gala, Damian Kawa, Łukasz Kuta, Piotr Mucha, Łukasz Musiał, Marcin Sitko, Łukasz Sobol, Grzegorz Stach, Marcin Wójtowicz,
Napastnicy: Jacek Kaim, Łukasz Kazik, Mateusz Prendota, Tomasz Prokop, Mateusz Goc


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wolania przed 2002

  

 

Podkategorie

Poprzedni mecz (Seniorzy)

Sponsorzy

Facebook

stat4u