Strzelcy IV Ligi

8 OKOCIMSKI Brzesko 0 0 0 0 0 0 0
piątek, 27 kwiecień 2018 11:09

Maraton meczowy - 4 mecze w tydzień

W najbliższą niedzielę zawodnicy z Woli Rzędzińskiej na własnym stadionie rozegrają spotkanie z Watrą. Będzie to początek "maratonu meczowego" w wykonaniu naszej ekipy, gdyż przez kolejne 7 dni gracze prowadzeni przez Romana Ciochonia rozegrają aż 4 ligowe potyczki. Tak jak wspominaliśmy wcześniej 29 kwietnia o godz. 17.00 Wolania podejmować będzie na swoim terenie górali z Białki Tatrzańskiej, następnie 1 maja o godz. 15.00 o punkty walczyć będziemy w Tuchowie z tamtejszą Tuchovią, 3 maja o godz. 17.00, ponownie przed własną publicznością, rozegramy mecz z Popradem Rytro, a na sam koniec 5 maja o godz. 17.00 zmierzymy się w spotkaniu wyjazdowym z Polanem Żabno.
    Patrząc na układ IV-to ligowej tabeli i częstotliwość gier w najbliższym tygodniu jesteśmy ciekawi jak zawodnicy z Woli Rzędzińskiej rozłożą swoje siły, by w każdym spotkaniu walczyć o komplet punktów. Na papierze, najcięższe zawody rozegramy w nadchodzącą niedziele. Wówczas podejmować będziemy graczy Białki Tatrzańskiej, którzy na wiosnę nie znaleźli jeszcze swojego pogromcy. Zawodnicy prowadzeni przez pięciokrotnego reprezentanta Polski - Łukasza Surmę po wznowieniu rozgrywek odnieśli 3 zwycięstwa oraz 2 remisy i wyprzedzają naszą drużynę w ligowej tabeli o 3 oczka. Kolejni dwaj rywale naszego zespołu są teoretycznie łatwiejsi do ogrania. Tak Tuchovia jak i Poprad Rytro pogodzeni są już chyba ze spadkiem z ligi, nie mniej jednak oba te zespoły grają teraz na luzie i na pewno się "nie położą", nic nie muszą, a mogą urwać cenne punkty. Na koniec pozostają nam derby z Polanem Żabno, które prowadzone jest przez byłego zawodnika i trenera Wolanii - Piotra Brożka. Gracze z Żabna mają tyle samo punktów co nasz zespół. Wiosnę rozpoczęli od urwania punktów Barciczance, remisując na wyjeździe 1:1, następnie przyszły cztery porażki z rzędu i widać, że zespół jest w dołku.  Niewątpliwie najbliższy tydzień dla naszych zawodników będzie ciężki, ale wierzymy w to, że po tym "maratonie meczowym", dopiszemy do swojego konta co najmniej 9 punktów, które wywindują nas w górę ligowej tabeli.
Mecze młodzieżowych drużyn Wolanii:
Jun.Starsi: Czarni Kobyle - Wolania 0:4
Jun.Młodsi: Szynwałd - Wolania 1:2